EV PASTASI – HOME SWEET HOME CAKE

Ev şeklinde pasta, farklı bir tasarım olduğu için yayımlamak istedim. Eda Hanım , arkadaşı Yaprak Hanım’ın 30. yaş günü için süpriz bir pasta hazırlatmak istiyordu. Aslında yoğundum, hava çok sıcaktı. Ama Eda Hanım’ın telefondaki sesi heyecan doluydu.

Yaprak Hanım eşiyle birlikte Amsterdam’da yaşıyormuş. Sürekli ev değiştirip, tamirat ve tadilat yapıyorlarmış.

Yaprak Hanım’ı ve eşini ev şeklinde bir pasta üzerinde figürledim. Yaprak Hanım’ı özellikle çatıyı tamir ederken çatıda , eşini de boya badana yaparken yorgun düşmüş şekilde çalıştım.

Yaprak Hanım’ın 30. yaşını kutlar, eşi ile birlikte mutluluk içinde bir hayat dilerim.

FOTOĞRAFLI DORA PASTASI

Geçen sene Tuana’nın arkadaşları ile okuldaki 4. yaş kutlaması için Winx Club Pastası hazırlamıştım. Aile arasında düzenlenen kutlama için Tuana, Bez Bebek dizisindeki karakterlerden oluşan bir pasta istemişti. Bu sene Tuana’nın 5. yaş kutlaması için Fotoğraflı Dora Pastası hazırladım. Ben figürlü pasta hazırlamayı daha çok tercih ederdim, fakat Tuana bu modelde ısrarcıydı. Benim kızımla aynı yaşta oldukları için , fikrini değiştirmenin mümkün olmadığını gayet iyi biliyorum. Ayrıca doğum günü pastası da doğum günü sahibinin istediği şekilde hazırlanır :)) Tuana’ya mutlu ve sağlıklı bir yıl diliyorum…

BRİDAL SHOWER COOKİE- BEKARLIĞA VEDA PARTİSİ KURABİYELER

Bu kurabiye modeli  kına, söz, nişan, nikah, düğün ve bekarlığa veda partilerinin vazgeçilmezİ oldu. Bugüne kadar kurabiyeleri çok değişik renklerde çalıştım. Uçuk sarı, uçuk pembe, ekru ve uçuk yeşil kombinasyonu çok şık ve zarif oldu.

Lara Hanım  mutluluk, sağlık, aşk, şans hep sizinle olsun…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...