KİŞİYE ÖZEL TASARIM PASTALAR

Günlerdir yoğunluktan pasta ile ilgili yazı yazamadım. Pastanın tasarımı Süreyya’ya ( pastanın sahibine ) ait. En ince detayına kadar kendisi belirlemiş.

Süreyya pastasının iki katlı, bembeyaz ve siyah puantiyelerle süslenmesini istedi. Pastanın üst katında açık kahverengi saçlı bir kız ve sarı saçlı bir erkek öpüşecek. Arkalarında bateri ve gitar yer alacaktı. 

Alt katta ise onları seyreden insanlar…

Pastaya benim katkım sadece kurdeleli çubuklara Süreyya’nın adını yazmak dışında pek katkım olamadı. Süreyya’ya tüm sevdikleri ile mutlu, sağlıklı ve başarı dolu bir sene diliyorum.

KİŞİYE ÖZEL TASARIM PASTA

Bir reklam var televizyon kanallarında. Ben çok seviyorum. Bir işletmeci olarak değerlendirdiğimde, aslında reklam başarısız çünkü marka ve ürünü hatırlamıyorum. Ama sloganı ve küçük kızı çok net hatırlıyorum. Bu pastayı çalışırken çok tekrarladım. “Gencim, güzelim, havamm var benim”…

Yurtdışı seyahatleri, kitapları ve alışverişi çok seven zarif bir hanımefendi için hazırladığım doğumgünü pastası.Vazgeçilmezleri gezdiği şehirlerin rehber kitapları,şehir haritaları, büyük bir bardak dolusu portakal suyu…

Yatağın üzerinde bütün özelliklerini yansıtmaya çalıştım. Mutlu ve sağlıklı bir yıl dileğiyle.

NİŞAN KURABİYELERİ

Bu modeli ilk olarak Ocak ayında gerçekleşen bir nikah için hazırlamıştım. O günden bu yana gelin damat kurabiyelerinden sonra en çok tercih edilen model oldu. Söz, nişan, nikah törenleri için değişik zamanlarda çalıştığım bu modelin toz pembe modelini bir nişan töreni için ilk defa hazırladım.

Kurabiyeler Ankara’ya gitti. Betül Hanım ve Hakan Bey’e bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

NİŞAN KURABİYELERİ

Aslı Hanım ve Fikret Bey’in haftasonu düzenlenecek nişan törenleri için hazırladığım kurabiyeler.

Kurabiyelerin yarısını pembe üzerine beyaz kalp, yarısını da beyaz üzerine pembe kalp çalıştım.

Aslı Hanım ve Fikret Bey’e şimdiden mutluluklar dilerim…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...