Figürlü nişan pastası. Pasta üzerine siyah takım elbiseli, dizlerinin üzerine çökmüş , siyah saçlı bir erkek figürü ile, saçları topuz yapılmış, sarışın, straplez mavi elbiseli bir genç kız figürü çalıştım. Pastayı sedef rengi toplarla tamamladım. Pasta üzerinde başka detay istenmediği için, çok sade bir nişan pastası oldu. Sizlerde söz, nişan, düğün pastanızın hayalinizdeki gibi olması için esra@pastafirinim.com a ulaşabilirsiniz.

Sevgili Aylin ve Ahmet’in nişan törenleri için hazırladığım pasta. Pastanın tasarımına sevgili Aylin göndermiş olduğum modeller içinden karar verdi. İki katlı pasta, beyaz güller, sedef inciler ile süslenecekti. Nişanlı çiftimizin isimlerinin baş harfi ” A ”  pastamızı tamamlayacaktı. Pastayı hazırlamak benim için çok keyif vericiydi. Pastanın beğenilmesi ise daha  büyük mutluluk. Hiç unutmayacağım ise kar altındaki İstanbul’da […]

Alya’nın dördüncü yaş kutlaması için hazırladığım pasta… Alya daha önce Deniz için hazırlamış olduğum pastayı beğenmiş. Eteklerini mor, beyaz papatyalar ve koyu pembe uğur böcekleri ile süsledik. Winx kızlarından Stella elinde gitarı ile. Alya’ya ailesi ve tüm sevdikleri ile birlikte mutlu ve sağlıklı bir yıl diliyorum.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
bakmaya devam »