Hande Hanım ve Emre Bey’in 29.Ekim Cumhuriyet Bayramı’da yapılacak olan nişan törenleri için hazırladığım kurabiyeler. Hazırladığım cupcakeler bir sonraki yazıda . Mutluluk, aşk ve şans hep onlarla olsun…..

Seyahat etmeyi, yaşamayı, insanları çok seven bir hanımefendi için hazırladığım doğum günü pastası. Seyahatte olduğu için kutlama gününde yapılamadı. Seyahatten döndüğü günün akşamında süpriz bir  parti düzenlendi.. Ayten Hanım, iyi ki doğdunuz ve iyi ki sizi tanıdım. Sağlıklı ve seyahat dolu bir yıl diliyorum….

Çocuk doğum günü kutlamaları denilince ilk aklımıza pastalar gelir. Sonra kutlamanın tamamlayıcısı tatlı, tuzlu kurabiyeler. Şeker hamuru ile süslenmiş kurabiyeler ise çocukların hatta büyüklerin favorisi. Elinde balon taşıyan kız ve erkek çocuk figürlü kurabiyeler… Ev, köpek ve araba şeklinde kurabiyeler… Sizler de çocuklarınızın doğumgünü konseptlerine  veya pastalarına uygun kurabiyelerle onları sevindirebilirsiniz. Mutlu ve sağlıklı kalın….

Demir’in 2 yaş kutlaması için hazırladığım parti şapkalı çocuk ve değişik renklerde araba kurabiyeler…. Demir’e sağlık ve mutluluk dolu bir yıl diliyorum….

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
bakmaya devam »