WİNX PASTASI – BLOOM STELLA VE MIUSA

Kızım için yazı yazmanın bu kadar zor olacağını tahmin etmezdim. Mesleğim gereği saatlerce telefonda konuşabilen, toplantılarda sunumlar yapan, sayfalarca yazı yazabilen ben ekranın karşısında yaklaşık bir saattir oturuyorum ve yazamıyorum. Kızım 4 yaşında. Yaklaşık dört aydır doğumgünü pastasının konseptini söyleyip duruyor. Tabii ki bu okulda arkadaşlarıyla yaptığı kutlama için hazırladığım pastası.

İş yoğunluğumuz ve hastalıklarımız dolayısıyla evdeki kutlamamızı bir hafta erteledik, ama pastanın konsepti Karya tarfından belirlenmiş durumda. Son anda bir değişiklik yapmazsa kendisine Madagaskar Pastası hazırlayacağım…

27. Nisan. 2005 de aramıza katıldın ve ailemizdeki herkese heyecan ve neşe verdin…Herkes seni o kadar çok seviyor ki, doğduğun gün şaşkınlıktan ne yapacaklarını şaşırmışlardı. İtalya’da teyzen sokakta gördüğü çocukları öpüyordu:)) Herhalde seni en sakin baban ve ben karşıladık. İyi ki doğdun prensesim, hayatlarımızda saf ve heyecan verici sayfalar açtın. Bütün ilkleri seninle yaşıyoruz. Tüm hayatın boyunca sağlık, mutluluk, başarı seninle olsun. Seni çok çok seviyoruz…..

NİKAH KURABİYELERİ

Hepinize mutlu ve huzurlu bir hafta diliyorum. Yukarıdaki kurabiyeleri Sevil Hanım ve Bülent Bey’in nikah törenlerinde davetlilerine nikah şekeri yerine sunulmak üzere hazırladım.

Gelin ve damat şeklinde tasarladığımız kurabiyeler, asetat kutulara yerleştirildi ve şık kurdeleler ile tamamlandı.

Sevil ve Bülent’e mutluluk, sağlık ve huzur dolu bir yaşam diliyorum…

Nişan, nikah ve düğünlerinizde nikah şekerine alternatif olarak tasarlanan kurabiyeleri misafirlerinize sunabilir, kurabiyelerinizi fotoğraflarınızla süsleyebilir, değişik tasarımlar ile özel günlerinizi unutulmaz kılabilirsiniz.

Sevgiyle kalın….

BABAM’IN DOĞUM GÜNÜ PASTASI

11 Nisan hem babamın hem eşimin doğumgünü… Hayatımdaki en önemli iki erkeğin doğum günlerinin aynı olması çok güzel bir tesadüf.  Öncelikle babamın pastasını siteye eklemek istedim. Babam televizyonda siyasi tartışma programları ile haberleri seyretmeyi ve gazete okumayı çok sever. Kolltukta da genellikle figürlediğim şekilde oturur.

Babacığım iyi ki doğmuşsun ve iyi ki benim babam olmuşsun…Nice yaşlara sağlık ve mutlulukla girmeni diliyorum…

Seni çok çok çok seviyoruzzzzzzzz….

DONUT ( DOUGHNUT )

Havaların ısınmasıyla birlikte birşeyleri kaçırmama telaşı içerisinde mutfak , alışveriş, açık havada yapılan kahve keyifleri derken zaman su gibi akıp gidiyor. Yeni tarifler eklemek istiyorum ama :((  Bu ay çok yoğunum. Yakında tarifleri ekleyeceğim.

Sizleri bugünlük severek takip ettiğim bu siteye yönlendirmek istiyorum. Search butonuna doughnut yazarsanız öğrenmek istediğiniz birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Şimdilik hoşçakalın….

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...