YILBAŞI KONSEPTLİ PASTA VE KURABİYELER 2

Yılbaşı ve yeni yıl kutlamaları için hazırladığım hediyelik yeni yıl kurabiyeleri…
Bu yılbaşında ne hediye alsam diye düşünmeden sevdiklerinizi veya müşterilerinizi bu orijinal ve kişiye özel çalışmalarla şaşırtıp mutlu edebilirsiniz.
Çam ağacına asılmak üzere kurdeleli olarak talep edebilir, belirlediğiniz modelleri  şık kutular veya keseler içerisinde sipariş verebilirsiniz. Kendi kurabiye kombinasyonlarınızı oluşturabilirsiniz.

Bu da kurabiye evimiz, şekerlemelerle süslenmiş. Çocuklar bu görüntü ve lezzete bayılıyorlar. Gerçi bu kurabiye ev büyükleri bile heyecanlandırıyor…Çocuklara ve hala çocuk kalanlara yeni yıl süprizi…

YILBAŞI KONSEPTLİ PASTA VE KURABİYELER

Yeni yıla girerken işyerinizde arkadaşlarınızla, evde aileniz ve dostlarınızla yaptığınız kutlamaları yılbaşı konseptli pasta ve kurabiyelerle karşılamak için e-mail veya telefon ile bana ulaşabilirsiniz…
Müşterileriniz için yılbaşı kurabiyelerinden hediyeler hazırlatabilisiniz.

Dışarıda kar yağmasa da biz pastamıza kar yağdırabilir çocuklarımızı ve kendimizi mutlu edebiliriz.

Kurabiye çalışmalarımı en kısa sürede ekleyeceğim.

LAL DURU’NUN 2. YAŞ PASTASI

Uzun bayram tatili sonrası sizlerle Lal Duru’nun 2. yaş pastasını paylaşmak istedim. Duru kızımın doktoru Sn. Dicle İnanç’ın kızı. Dicle Hanım kızımın doğumundan beri ailemizin bir ferdi oldu. Kızının pastasını hazırlamamı istediğinde ne kadar mutlu olduğumu anlatamam.

Pastanın konsepti Duru’nun sevdiği oyuncak ve hayvancıklar . 

Son üç buçuk yıldır gece- gündüz, haftasonu-tatil demeden her sıkıntımızda yanımızda olan Dicle Hanım’ın kontrolü altında çocuğumu büyütmekten çok büyük huzur ve mutluluk duyuyorum. Her zaman hastalarına onlar benim çocuklarım diyerek yaklaşan doktorumuza kızı ve ailesiyle birlikte çok uzun ve sağlıklı bir ömür diliyorum.

İyi ki varsınız….

Duru’cuğum iyi ki doğdun, hep mutlu ol….

ÖĞRETMEN PASTASI

Fotoğraftaki pastanın sahibi küçük kardeşim Handan. Doğumgünü 16 Kasım, fakat biz bu sene doğumgününü bayramda kutlayabildik. Pastasının konseptinden de anlaşılacağı üzere Edebiyat Öğretmeni.
Çok iyi tanıdığım, herşeyini iyi bildiğim kardeşimin pastasında yaratıcılığım maalesef ki çok zayıftı. Bugün yazı yazarken de aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Uzaklarda olan kardeşime duyduğum özlemi pasta veya yazıya  döküp O’nu da üzmek istemiyorum.
İyi  ki doğdun Handan…
Seni çok seviyoruz…

HOŞGELDİN DOĞA NİL

Yaklaşık iki ay önce Nida Hanım için düzenlenen süpriz Baby Shower Partisi için hazırladığım pastayı sizlerle paylaşmıştım. Doğa Nil bebek 02.Aralık.2008 Salı günü dünyaya gözlerini açtı. Doğa Nil’i ziyarete gelecek misafirlere ikram edilmek üzere değişik kurabiye çalışmaları yaptık.

Nida Hanım yukarıdaki örnekleri beğenmişti. Kurabiyelerin bir kısmını kakaolu, bir kısmını fındıklı hazırladım.

Daha dünyaya gelmeden çevrendeki herkes çok büyük heyecan ve mutluluk için de seni bekliyorlardı.

Doğa Nil aramıza hoşgeldin….

Hep mutlu ve sağlıklı ol….

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...